O mě

IMG 3014
IMG 3013 scaled 1

Ahoj, jsem Vladi

a učím podnikatele, jak využívat technologie, tak aby ušetřili svůj čas, automatizovali procesy a rozšiřovali své podnikání.

podpis 1

Jsem optimistka s velkými sny, která vždy toužila mít své vlastní podnikání. Věděla jsem, že mi není určeno každý den chodit do té stejné kanceláře, pracovat od pondělí do pátku 8 hodin a počítat dny do mé příští dovolené.

Má cesta začala studiem Firemních financí na vysoké škole a pokračovala offline, založením první obchodní společnosti. Začala jsem podnikat a postupně jsem se vypracovala hned v několika oborech. Do dnes mé bývalé podniky fungují, i když v nich už nefiguruji. A proč?

Chtěla jsem utéct chladným zimám České republiky a cestovat po celém světě. A offline podnikání pro mě bylo až příliš svazující. Snila jsem o svobodě. Chtěla jsem žít život účelně a v souladu se svými hodnotami. Chtěla jsem se každý den probouzet natěšená a inspirovaná svou prací.

Trvalo to více než 6 let (s řadou přešlapů, omylů a dobrodružství), ale nyní provozuji úspěšný online business odkudkoliv a kdykoliv se mi chce, nebo kdykoliv potřebuji . Můžu být doma, věnovat se dětem, nebo se sbalit a vyrazit na cesty po světě. A za to jsem neuvěřitelně vděčná.

Tohle může být i váš příběh

Možná byste chtěli také žít životem digitálních nomádů a cestovat po světě. Možná chcete, aby jste si mohli každý den svobodně vytvářet své vlastní plány, a trávit tak více času se svými blízkými.

Ať už váš vysněný život vypadá jakkoli, jsem tady, abych vám předala všechny své technologické znalosti, tipy a strategie, které vám k vašim snům pomohou.

Vaše cesta nebude vždy snadná. Vím, že tvorba online podnikání může být někdy ohromující, zastrašující a vyloženě děsivá – protože jsem si to sama zkusila. Ale také vím, že pokud se rozhodnete překonat své obavy a posunout se vpřed, budete nesmírně vděční za to, že jste to udělali.

Věřím, že v sobě máte sílu žít svůj život a podnikat jen podle svých vlastních pravidel.

Společně proměňme tyto vaše sny v realitu!

Věřím, že pokud si člověk jde za svými sny, vždy jich dosáhne.

Napište mi